Med rikt slipad dekor och text. Förgyllning. Fot med tennlagning. Förgyllningsslitage. (Höjd 25)
6 600 SEK | 2019-02-02 14:55 |
6 400 SEK | 2019-02-02 22:24 |
2 200 SEK | 2019-02-01 15:37 |
1 000 SEK | 2019-01-31 21:38 |
150 SEK | 2019-01-31 19:23 |
100 SEK | 2019-01-31 17:42 |
100 SEK | Startpris |