Olja på duk, kvinnoporträtt. Signerad. I rikt dekorerad, samtida ram. Ram med mindre dekorbortfall. (40x32)
8 200 SEK | 2019-01-21 18:07 |
8 000 SEK | 2019-02-01 16:57 |
3 600 SEK | 2019-02-01 10:06 |
3 200 SEK | 2019-01-31 22:06 |
600 SEK | 2019-01-31 22:05 |
250 SEK | 2019-01-31 21:34 |
150 SEK | 2019-01-31 19:39 |
100 SEK | Startpris |