Med rikt slipad dekor av fruktkorg, bladrankor och text. Fasetterad form. Konturerad fot med slipning. Tidigare proveniens: Nils von Heidenstams samlingar. Fotnaggar, mindre mynningsnagg. (Höjd 19, fotens diameter 10,5)
3 800 SEK | 2019-02-03 11:57 |
3 600 SEK | 2019-02-03 11:53 |
3 200 SEK | 2019-02-02 11:34 |
2 200 SEK | 2019-02-02 09:56 |
1 800 SEK | 2019-02-02 02:34 |
1 000 SEK | 2019-02-01 00:21 |
850 SEK | 2019-01-31 21:40 |
100 SEK | 2019-01-31 17:43 |
100 SEK | Startpris |