Olja på duk, "Sommardag/Floda, Dalarna". Monogramsignerad och daterad 1905. Dukens hörn med spår efter spik. (39x29)
3 800 SEK | 2019-02-03 11:49 |
3 600 SEK | 2019-02-03 10:47 |
3 400 SEK | 2019-02-02 23:04 |
3 200 SEK | 2019-02-02 08:27 |
2 900 SEK | 2019-01-29 09:25 |
2 200 SEK | 2019-01-31 22:54 |
950 SEK | 2019-01-31 20:20 |
250 SEK | 2019-01-31 19:24 |
100 SEK | Startpris |