Olja på duk, Italiensk hamnbild. Dubblerad duk. Mindre duklagningar. Ram med smärre dekorskador. (50x75)
16 000 SEK | 2019-02-03 11:45 |
15 500 SEK | 2019-02-03 11:55 |
11 000 SEK | 2019-02-03 11:43 |
10 000 SEK | 2019-02-03 11:28 |
9 800 SEK | 2019-02-03 11:20 |
9 000 SEK | 2019-02-02 15:56 |
8 400 SEK | 2019-02-02 19:15 |
4 400 SEK | 2019-02-01 15:32 |
2 600 SEK | 2019-01-31 20:53 |
2 400 SEK | 2019-02-01 14:03 |
2 200 SEK | 2019-01-31 22:48 |
1 800 SEK | 2019-01-31 18:28 |
500 SEK | 2019-01-31 18:22 |
100 SEK | 2019-01-31 17:40 |
100 SEK | Startpris |