Stål, med detaljer i 18k. Med datumangivelse. Går ej. Boett saknar en skruv. Boettdetalj sned. Bruksslitage, repor. (Diameter 27mm)
3 400 SEK | 2019-02-03 11:59 |
3 200 SEK | 2019-02-03 08:23 |
3 000 SEK | 2019-02-02 19:16 |
2 800 SEK | 2019-02-02 15:49 |
2 700 SEK | 2019-02-01 15:49 |
550 SEK | 2019-02-01 08:47 |
450 SEK | 2019-01-31 23:06 |
350 SEK | 2019-01-31 22:19 |
300 SEK | 2019-01-31 21:25 |
200 SEK | 2019-01-31 21:23 |
100 SEK | 2019-01-31 18:25 |
100 SEK | Startpris |