Delvis förgylld mässing och glas. Numrerad 24767. Stämplad. Urtavla med mindre fläckar. (Höjd 24, bredd 21, djup 16,5)
7 200 SEK | 2019-02-24 11:48 |
7 000 SEK | 2019-02-22 19:57 |
6 400 SEK | 2019-02-23 19:19 |
5 800 SEK | 2019-02-22 15:00 |
1 700 SEK | 2019-02-22 08:45 |
1 600 SEK | 2019-02-21 21:50 |
1 500 SEK | 2019-02-21 21:42 |
1 000 SEK | 2019-02-21 21:34 |
550 SEK | 2019-02-21 20:57 |
500 SEK | 2019-02-21 20:25 |
400 SEK | 2019-02-21 20:21 |
400 SEK | 2019-02-21 20:22 |
150 SEK | 2019-02-21 19:36 |
100 SEK | 2019-02-21 19:02 |
100 SEK | Startpris |