1. Bordsur, "Atmos", Jaeger le Coultre, 1970-tal, modell 528-8

Delvis förgylld mässing och glas. Numrerad 24767. Stämplad. Urtavla med mindre fläckar. (Höjd 24, bredd 21, djup 16,5)

Varunr 275870

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 7 200 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

7 200 SEK2019-02-24 11:48
7 000 SEK2019-02-22 19:57
6 400 SEK2019-02-23 19:19
5 800 SEK2019-02-22 15:00
1 700 SEK2019-02-22 08:45
1 600 SEK2019-02-21 21:50
1 500 SEK2019-02-21 21:42
1 000 SEK2019-02-21 21:34
550 SEK2019-02-21 20:57
500 SEK2019-02-21 20:25
400 SEK2019-02-21 20:21
400 SEK2019-02-21 20:22
150 SEK2019-02-21 19:36
100 SEK2019-02-21 19:02
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms