Matgafflar 14st, matskedar 11st, matknivar 12st, bordsskedar 8st, smörknivar 6st, kaffeskedar 10st samt moccaskedar 12st. Matknivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor, några delar med böjda skaft. (Vikt exklusive matknivar 2251g., knivarnas vikt 770g., längd 10,5-22,5)
7 000 SEK | 2019-02-24 10:46 |
6 800 SEK | 2019-02-22 15:32 |
6 800 SEK | 2019-02-23 10:12 |
6 200 SEK | 2019-02-22 20:34 |
4 000 SEK | 2019-02-21 20:23 |
100 SEK | Startpris |