Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad, i plåten daterad 1917. (28,5x19,5)
4 800 SEK | 2019-02-22 09:55 |
4 600 SEK | 2019-02-20 16:58 |
250 SEK | 2019-02-21 22:36 |
150 SEK | 2019-02-21 19:29 |
100 SEK | Startpris |