15. Såsskål, Fredrik & Wilhelm Zethelius, Stockholm, 1845

Löstagbar skål. Vecklad kant. Invändigt förgylld. Båda delar stämplade. Repor, fat med mindre bulor. (Diameter 15-18, höjd 9, vikt 543g.)

Varunr 274921

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 700 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

2 700 SEK2019-02-24 12:00
2 600 SEK2019-02-24 11:59
1 500 SEK2019-02-22 15:33
1 400 SEK2019-02-21 23:56
650 SEK2019-02-22 13:16
550 SEK2019-02-22 11:47
150 SEK2019-02-21 22:37
100 SEK2019-02-21 21:40
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms