Löstagbar skål. Vecklad kant. Invändigt förgylld. Båda delar stämplade. Repor, fat med mindre bulor. (Diameter 15-18, höjd 9, vikt 543g.)
2 700 SEK | 2019-02-24 12:00 |
2 600 SEK | 2019-02-24 11:59 |
1 500 SEK | 2019-02-22 15:33 |
1 400 SEK | 2019-02-21 23:56 |
650 SEK | 2019-02-22 13:16 |
550 SEK | 2019-02-22 11:47 |
150 SEK | 2019-02-21 22:37 |
100 SEK | 2019-02-21 21:40 |
100 SEK | Startpris |