Olja på duk, flickporträtt. A tergo signerad. Stötmärken, mindre färgbortfall. (80x100)
2 300 SEK | 2019-02-24 12:03 |
2 200 SEK | 2019-02-24 12:00 |
2 000 SEK | 2019-02-24 11:56 |
1 000 SEK | 2019-02-21 20:27 |
700 SEK | 2019-02-23 16:25 |
600 SEK | 2019-02-23 10:56 |
450 SEK | 2019-02-22 12:25 |
250 SEK | 2019-02-21 23:58 |
150 SEK | 2019-02-21 22:11 |
100 SEK | Startpris |