Olja på duk, "Toalett vid brasan". Signerad och daterad 45. Dukens hörn med spikhål. (67x57)
3 800 SEK | 2019-02-21 22:09 |
3 600 SEK | 2019-02-22 11:22 |
3 200 SEK | 2019-02-21 21:56 |
2 100 SEK | 2019-02-21 21:45 |
150 SEK | 2019-02-21 19:41 |
100 SEK | Startpris |