Olja på duk, naken kvinna. Signerad och daterad 42. (33x55)
2 300 SEK | 2019-02-19 09:39 |
2 200 SEK | 2019-02-21 21:46 |
1 200 SEK | 2019-02-21 21:02 |
1 000 SEK | 2019-02-21 20:07 |
100 SEK | Startpris |