Olja på duk, åkerarbete. Signerad och daterad 74. Krackeleringar, mindre fläckar. (34x51)
2 300 SEK | 2019-02-23 18:02 |
2 200 SEK | 2019-02-24 10:41 |
1 900 SEK | 2019-02-23 12:49 |
650 SEK | 2019-02-23 11:29 |
600 SEK | 2019-02-22 17:39 |
550 SEK | 2019-02-23 10:17 |
200 SEK | 2019-02-21 23:49 |
100 SEK | Startpris |