Tenn. Oval form med pärlbård. Fyrstämplat. Bruksslitage, repor. (38x29)
3 400 SEK | 2019-02-24 11:51 |
3 200 SEK | 2019-02-24 11:37 |
2 800 SEK | 2019-02-24 10:32 |
2 400 SEK | 2019-02-23 16:50 |
2 300 SEK | 2019-02-23 14:51 |
2 200 SEK | 2019-02-23 11:00 |
1 800 SEK | 2019-02-22 22:28 |
500 SEK | 2019-02-22 10:29 |
450 SEK | 2019-02-22 00:03 |
350 SEK | 2019-02-21 23:27 |
200 SEK | 2019-02-21 21:38 |
150 SEK | 2019-02-21 21:35 |
100 SEK | 2019-02-21 20:56 |
100 SEK | Startpris |