Olja på duk, strandbank med segelbåtar och figurer. Signerad och daterad 1864. Fläckar, hörn med färgstänk, krackeleringar. (43x61)
5 400 SEK | 2019-02-23 12:08 |
5 200 SEK | 2019-02-22 10:49 |
4 000 SEK | 2019-02-23 10:57 |
3 600 SEK | 2019-02-22 12:20 |
3 200 SEK | 2019-02-22 08:10 |
700 SEK | 2019-02-22 09:37 |
600 SEK | 2019-02-21 23:48 |
550 SEK | 2019-02-21 22:57 |
500 SEK | 2019-02-21 21:27 |
150 SEK | 2019-02-21 20:49 |
100 SEK | 2019-02-21 20:07 |
100 SEK | Startpris |