Delvis glaserat lergods. Stämplad. Fot med tillverkningsdefekt, mindre krackeleringar. (Höjd 23,5)
3 400 SEK | 2019-02-24 06:08 |
3 200 SEK | 2019-02-22 20:55 |
1 500 SEK | 2019-02-21 22:58 |
250 SEK | 2019-02-21 21:55 |
150 SEK | 2019-02-21 20:24 |
100 SEK | 2019-02-21 19:58 |
100 SEK | Startpris |