Olja på pannå, stilleben. Signerad och daterad 1948. Ram med dekorsprickor. (45x53)
2 000 SEK | 2019-02-24 11:36 |
1 900 SEK | 2019-02-24 11:35 |
1 600 SEK | 2019-02-22 19:26 |
650 SEK | 2019-02-22 12:01 |
100 SEK | 2019-02-21 22:07 |
100 SEK | Startpris |