Mekaniskt. Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 300 SEK | 2019-02-24 11:59 |
2 200 SEK | 2019-02-24 11:49 |
2 100 SEK | 2019-02-23 16:14 |
2 000 SEK | 2019-02-23 13:17 |
1 400 SEK | 2019-02-23 13:03 |
950 SEK | 2019-02-22 09:52 |
900 SEK | 2019-02-22 11:16 |
800 SEK | 2019-02-21 20:59 |
150 SEK | 2019-02-21 19:57 |
100 SEK | 2019-02-21 19:15 |
100 SEK | Startpris |