Färglitografi, "Trädgård i Santa Maria". Signerad och numrerad. Inramad. (65x54)
4 400 SEK | 2019-02-24 11:52 |
4 200 SEK | 2019-02-24 12:00 |
3 600 SEK | 2019-02-23 17:52 |
3 000 SEK | 2019-02-22 17:35 |
1 300 SEK | 2019-02-22 12:46 |
1 200 SEK | 2019-02-22 12:00 |
500 SEK | 2019-02-21 23:31 |
250 SEK | 2019-02-21 20:37 |
100 SEK | 2019-02-21 19:06 |
100 SEK | Startpris |