Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet löst i ram. (41x54)
3 400 SEK | 2019-02-24 12:00 |
3 200 SEK | 2019-02-24 11:51 |
2 300 SEK | 2019-02-24 11:32 |
1 900 SEK | 2019-02-24 09:53 |
1 100 SEK | 2019-02-22 11:58 |
250 SEK | 2019-02-21 20:38 |
100 SEK | 2019-02-21 19:06 |
100 SEK | Startpris |