Olja på duk, "Flodakvinna med barn vid bröstet". Signerad och daterad 1966. (64x52)
3 800 SEK | 2019-02-24 11:36 |
3 600 SEK | 2019-02-24 08:18 |
2 900 SEK | 2019-02-24 09:54 |
1 800 SEK | 2019-02-22 19:26 |
1 400 SEK | 2019-02-21 22:18 |
1 200 SEK | 2019-02-21 22:09 |
100 SEK | Startpris |