Olja på duk, landskap med stad i bakgrund. Signerad. Dubblerad duk. (58x82)
2 100 SEK | 2019-02-24 09:12 |
2 000 SEK | 2019-02-24 10:44 |
1 700 SEK | 2019-02-23 17:39 |
1 000 SEK | 2019-02-23 10:59 |
900 SEK | 2019-02-22 12:22 |
500 SEK | 2019-02-22 04:41 |
350 SEK | 2019-02-21 23:10 |
250 SEK | 2019-02-21 22:07 |
100 SEK | Startpris |