Tillverkad år 1863. 5-skottstrumma. Detaljer i mässing. Handtag i trä. Kaliber 31. Serienummer 230076. Stämplad. Bruksslitage. (Längd 27,5)
13 500 SEK | 2019-03-16 21:35 |
13 000 SEK | 2019-03-17 11:00 |
9 400 SEK | 2019-03-17 10:06 |
8 400 SEK | 2019-03-16 22:20 |
5 800 SEK | 2019-03-16 16:09 |
5 600 SEK | 2019-03-16 14:15 |
5 400 SEK | 2019-03-16 12:28 |
5 000 SEK | 2019-03-15 19:05 |
4 200 SEK | 2019-03-15 13:27 |
3 800 SEK | 2019-03-15 12:51 |
3 400 SEK | 2019-03-14 20:30 |
550 SEK | 2019-03-14 19:40 |
150 SEK | 2019-03-14 19:29 |
100 SEK | 2019-03-14 19:19 |
100 SEK | Startpris |