Koppar. Klotformad behållare, med hänkelfästen i form av lejonmaskaroner. Klotformade fötter. Löstagbar brännare. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 32)
2 700 SEK | 2019-03-17 11:49 |
2 600 SEK | 2019-03-17 11:50 |
1 200 SEK | 2019-03-17 10:49 |
700 SEK | 2019-03-17 11:20 |
600 SEK | 2019-03-17 08:56 |
400 SEK | 2019-03-16 23:51 |
350 SEK | 2019-03-15 16:48 |
300 SEK | 2019-03-15 08:18 |
150 SEK | 2019-03-15 05:25 |
100 SEK | Startpris |