Etsning, "De två". Signerad i blyerts. Plåten signerad och daterad 1916. Inramad. (20x14,5)
6 400 SEK | 2019-03-17 12:01 |
6 200 SEK | 2019-03-17 11:56 |
5 600 SEK | 2019-03-17 07:14 |
5 200 SEK | 2019-03-16 21:24 |
4 800 SEK | 2019-03-15 23:22 |
4 000 SEK | 2019-03-14 21:47 |
1 400 SEK | 2019-03-14 21:18 |
1 300 SEK | 2019-03-14 21:06 |
1 000 SEK | 2019-03-14 20:29 |
400 SEK | 2019-03-14 20:25 |
150 SEK | 2019-03-14 19:45 |
100 SEK | 2019-03-14 19:30 |
100 SEK | Startpris |