Olja på duk, kvinna i folkdräkt. Signerad N.Tufvesson Stockholm 1862. Oramad, nedre kant med reva. (62x50,5)
6 600 SEK | 2019-03-17 09:21 |
6 400 SEK | 2019-03-17 11:04 |
5 000 SEK | 2019-03-17 09:14 |
4 600 SEK | 2019-03-17 05:00 |
1 500 SEK | 2019-03-16 11:09 |
1 000 SEK | 2019-03-15 18:28 |
500 SEK | 2019-03-15 00:43 |
250 SEK | 2019-03-14 21:36 |
100 SEK | Startpris |