Glas. Med graverad dekor av krona, skräddarämbetessigill, blomster och förgylld dekor. Påklippt hänkel. Repor, mindre beläggningar. (Höjd 15, diameter 8,5)
4 200 SEK | 2019-03-17 11:51 |
4 000 SEK | 2019-03-17 09:17 |
3 800 SEK | 2019-03-17 11:15 |
3 400 SEK | 2019-03-16 22:01 |
2 900 SEK | 2019-03-08 17:00 |
2 200 SEK | 2019-03-15 19:47 |
250 SEK | 2019-03-14 19:15 |
150 SEK | 2019-03-14 19:04 |
100 SEK | Startpris |