Två extra fat medföljer. Bruksslitage, några delar med fläckar, en kopp med spricka, en kopp med nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 10)
2 500 SEK | 2019-03-17 11:37 |
2 400 SEK | 2019-03-15 10:27 |
2 400 SEK | 2019-03-17 08:19 |
2 100 SEK | 2019-03-17 07:20 |
1 500 SEK | 2019-03-15 15:02 |
1 300 SEK | 2019-03-14 22:17 |
1 000 SEK | 2019-03-14 21:37 |
200 SEK | 2019-03-14 21:20 |
150 SEK | 2019-03-14 20:51 |
100 SEK | 2019-03-14 19:22 |
100 SEK | Startpris |