Porslin. "Jösse härad". Stämplad, signerad. Med etikett från Gösta Löfbergs samling. (Höjd 22)
3 400 SEK | 2019-03-17 11:11 |
3 200 SEK | 2019-03-17 11:34 |
2 600 SEK | 2019-03-17 10:43 |
1 800 SEK | 2019-03-16 21:28 |
1 600 SEK | 2019-03-15 06:25 |
800 SEK | 2019-03-14 21:37 |
150 SEK | 2019-03-14 19:56 |
100 SEK | 2019-03-14 19:25 |
100 SEK | Startpris |