Olja på duk, figur. Signerad. Oramad. Ställvis krackelerad. (97x72)
3 400 SEK | 2019-03-17 10:48 |
3 200 SEK | 2019-03-17 11:18 |
1 900 SEK | 2019-03-16 22:11 |
1 800 SEK | 2019-03-15 12:43 |
1 700 SEK | 2019-03-15 01:06 |
750 SEK | 2019-03-14 21:49 |
500 SEK | 2019-03-14 20:56 |
500 SEK | 2019-03-14 21:09 |
150 SEK | 2019-03-14 20:42 |
100 SEK | Startpris |