Betsad träkolv med skuren dekor. Graverad och stämplad pipa. Graverade beslag i mässing. Pipan delvis lös, lås defekt. Slitage, kolv med lagning. (Längd 50)
4 800 SEK | 2019-03-16 19:12 |
4 600 SEK | 2019-03-17 11:07 |
3 800 SEK | 2019-03-16 21:42 |
2 100 SEK | 2019-03-16 12:05 |
2 100 SEK | 2019-03-16 14:56 |
1 400 SEK | 2019-03-16 09:13 |
1 200 SEK | 2019-03-15 15:34 |
850 SEK | 2019-03-14 22:14 |
700 SEK | 2019-03-15 02:02 |
600 SEK | 2019-03-14 23:07 |
100 SEK | Startpris |