Med graverad dekor och monogram. Invändigt förgylld. Slitna stämplad. Smärre bulor. Mindre förstärkningar. (Höjd 9, diameter 8, vikt 75g.)
1 200 SEK | 2019-03-17 11:53 |
1 100 SEK | 2019-03-17 10:50 |
1 000 SEK | 2019-03-17 11:40 |
650 SEK | 2019-03-17 09:22 |
500 SEK | 2019-03-16 22:11 |
350 SEK | 2019-03-16 20:30 |
150 SEK | 2019-03-14 19:44 |
100 SEK | Startpris |