Ek. Med beslag och handtag av mässing. Lock med kungakrona. Innehållande 10st karaffer med förgylld dekor och 6+6 glas. Nyckel saknas, förgyllningsslitage, en karaff med skada, naggar, 6st glas av senare tillverkning. (Höjd 30, längd 44, djup 30)
5 000 SEK | 2019-03-16 20:37 |
4 800 SEK | 2019-03-17 11:05 |
4 400 SEK | 2019-03-17 10:30 |
3 400 SEK | 2019-03-16 18:31 |
3 000 SEK | 2019-03-14 23:27 |
2 300 SEK | 2019-03-15 00:49 |
100 SEK | Startpris |