Förgylld. Graverat monogram. Repor, förgyllningsslitage. (Längd 13, vikt 46g.)
2 700 SEK | 2019-03-17 11:59 |
2 600 SEK | 2019-03-17 11:58 |
2 000 SEK | 2019-03-17 09:02 |
1 700 SEK | 2019-03-16 21:58 |
1 400 SEK | 2019-03-16 20:38 |
1 200 SEK | 2019-03-16 18:24 |
350 SEK | 2019-03-16 11:20 |
100 SEK | 2019-03-14 20:43 |
100 SEK | Startpris |