Olja på duk, "Hebe och Jupiters örn". Osignerad. Oramad. Färgbortfall, krackeleringar, mindre hål, repor. (42x30,5)
6 000 SEK | 2019-03-17 11:56 |
5 800 SEK | 2019-03-17 12:02 |
4 600 SEK | 2019-03-17 11:07 |
3 600 SEK | 2019-03-17 09:52 |
2 800 SEK | 2019-03-16 10:52 |
1 300 SEK | 2019-03-14 19:33 |
1 100 SEK | 2019-03-14 21:27 |
650 SEK | 2019-03-14 21:08 |
150 SEK | 2019-03-14 20:42 |
100 SEK | Startpris |