Förgylld stålboett och armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Med etui. Mindre bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 300 SEK | 2019-04-07 12:00 |
2 200 SEK | 2019-04-06 08:16 |
2 200 SEK | 2019-04-07 11:33 |
1 700 SEK | 2019-04-05 21:13 |
1 600 SEK | 2019-04-05 21:04 |
1 500 SEK | 2019-04-05 17:29 |
1 100 SEK | 2019-04-05 14:41 |
950 SEK | 2019-04-05 17:14 |
800 SEK | 2019-04-04 19:58 |
400 SEK | 2019-04-04 20:38 |
200 SEK | 2019-04-04 19:16 |
150 SEK | 2019-04-04 19:04 |
100 SEK | Startpris |