Olja på plåtskiva, bataljscen. Osignerad. I bronserad ram. Krackeleringar, mindre färgsläpp. Ram med smärre dekorskador. (33x45)
950 SEK | 2019-04-07 11:16 |
900 SEK | 2019-04-07 10:25 |
700 SEK | 2019-04-05 08:53 |
350 SEK | 2019-04-04 22:43 |
100 SEK | Startpris |