Glaserat stengods. Med reliefdekor av figur och fiskar. Signerad, stämplad. Ett hörn med smärre nagg. (36x37)
1 200 SEK | 2019-04-07 10:11 |
1 200 SEK | 2019-04-07 12:00 |
1 000 SEK | 2019-04-07 12:00 |
600 SEK | 2019-04-05 21:03 |
450 SEK | 2019-04-05 11:01 |
400 SEK | 2019-04-04 23:11 |
250 SEK | 2019-04-04 21:48 |
200 SEK | 2019-04-04 21:27 |
150 SEK | 2019-04-04 20:37 |
100 SEK | Startpris |