Skulptur i alabaster, kvinnobyst. Sockel i marmor. Signerad. Sockel med nagg. (Höjd 35, bredd 35)
1 500 SEK | 2019-04-07 12:09 |
1 400 SEK | 2019-04-07 11:23 |
800 SEK | 2019-04-07 07:38 |
500 SEK | 2019-04-06 08:52 |
450 SEK | 2019-04-04 22:42 |
400 SEK | 2019-04-04 18:49 |
150 SEK | 2019-04-04 20:29 |
100 SEK | Startpris |