Betsad träkolv. Detaljer i mässing, med reliefdekor och gravyr. Pipa med stämplar och förgylld dekor. Kolv med smärre avslag, renoverad. (Längd 46)
3 000 SEK | 2019-04-07 11:32 |
2 900 SEK | 2019-04-06 16:01 |
2 800 SEK | 2019-04-06 13:36 |
2 000 SEK | 2019-04-06 08:26 |
1 400 SEK | 2019-04-05 02:45 |
1 400 SEK | 2019-04-05 09:00 |
250 SEK | 2019-04-05 00:40 |
200 SEK | 2019-04-04 22:12 |
150 SEK | 2019-04-04 20:48 |
100 SEK | 2019-04-04 19:28 |
100 SEK | Startpris |