Tekoppar med fat 3st, kaffekoppar med fat 6st, assietter 8st samt sockerskål. Bruksslitage, mindre fläckar, en kaffekopp med nagg och spricka. (Kopparnas diameter 7,5-9,5)
1 500 SEK | 2019-04-07 11:46 |
1 400 SEK | 2019-04-06 12:12 |
1 300 SEK | 2019-04-06 18:13 |
1 100 SEK | 2019-04-05 14:28 |
1 000 SEK | 2019-04-05 12:56 |
450 SEK | 2019-04-04 23:02 |
250 SEK | 2019-04-04 22:24 |
150 SEK | 2019-04-04 20:22 |
100 SEK | 2019-04-04 19:14 |
100 SEK | Startpris |