3. Rölakanmatta, "Salerno blå", Barbro Nilsson för Märta Måås-Fjetterström AB, komponerad 1948

Geometriskt mönster. Monogramsignerad. Ställvis skadade fransar, fläckar, bruksslitage. (520x410)

Varunr 278752

7 April 2019 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 291 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

281 000 SEK2019-04-07 12:03
280 500 SEK2019-04-07 12:02
268 000 SEK2019-04-07 12:01
262 000 SEK2019-04-07 12:01
254 500 SEK2019-04-07 11:59
235 000 SEK2019-04-07 11:57
159 000 SEK2019-04-07 11:08
157 500 SEK2019-04-07 10:43
155 000 SEK2019-04-05 16:58
142 000 SEK2019-04-06 20:14
130 000 SEK2019-04-06 17:48
75 000 SEK2019-04-05 11:51
62 000 SEK2019-04-05 10:18
50 000 SEK2019-04-04 21:03
45 000 SEK2019-04-04 19:54
41 000 SEK2019-04-04 19:07
11 000 SEK2019-04-04 18:41
100 SEK Startpris

2019-04-07 Månadsauktion, Söndag 7 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms