Geometriskt mönster. Monogramsignerad. Ställvis skadade fransar, fläckar, bruksslitage. (520x410)
281 000 SEK | 2019-04-07 12:03 |
280 500 SEK | 2019-04-07 12:02 |
268 000 SEK | 2019-04-07 12:01 |
262 000 SEK | 2019-04-07 12:01 |
254 500 SEK | 2019-04-07 11:59 |
235 000 SEK | 2019-04-07 11:57 |
159 000 SEK | 2019-04-07 11:08 |
157 500 SEK | 2019-04-07 10:43 |
155 000 SEK | 2019-04-05 16:58 |
142 000 SEK | 2019-04-06 20:14 |
130 000 SEK | 2019-04-06 17:48 |
75 000 SEK | 2019-04-05 11:51 |
62 000 SEK | 2019-04-05 10:18 |
50 000 SEK | 2019-04-04 21:03 |
45 000 SEK | 2019-04-04 19:54 |
41 000 SEK | 2019-04-04 19:07 |
11 000 SEK | 2019-04-04 18:41 |
100 SEK | Startpris |