Mahogny, med inläggningar av olika träslag. Bärrem i läder. Med åtta melodier. Front med senare infällt tryck. Fanerskador, enstaka sprickor. (Höjd 48, bredd 47, djup 28)
15 500 SEK | 2019-04-06 16:19 |
15 000 SEK | 2019-04-07 11:12 |
12 000 SEK | 2019-04-07 09:14 |
3 200 SEK | 2019-04-06 11:24 |
2 600 SEK | 2019-04-05 21:37 |
1 900 SEK | 2019-04-05 11:07 |
1 800 SEK | 2019-04-05 06:02 |
1 200 SEK | 2019-04-04 22:15 |
1 000 SEK | 2019-04-04 21:27 |
600 SEK | 2019-04-04 20:27 |
500 SEK | 2019-04-04 20:38 |
100 SEK | 2019-04-04 18:34 |
100 SEK | Startpris |