Betsat träkolv med skuren dekor. Beslag i mässing och stål. Stämplad. Bruksslitage, metall med fläckar. (Längd 46)
4 400 SEK | 2019-04-07 01:41 |
4 200 SEK | 2019-04-07 11:23 |
3 600 SEK | 2019-04-06 20:06 |
2 900 SEK | 2019-04-06 16:02 |
2 400 SEK | 2019-04-05 21:10 |
1 200 SEK | 2019-04-04 20:44 |
400 SEK | 2019-04-04 22:13 |
200 SEK | 2019-04-04 20:48 |
100 SEK | 2019-04-04 18:51 |
100 SEK | Startpris |