Olja på duk, vinterbild med orrar. Signerad och daterad 89. (72x92)
7 800 SEK | 2019-04-07 11:56 |
7 600 SEK | 2019-04-07 10:10 |
6 800 SEK | 2019-03-26 21:04 |
5 000 SEK | 2019-04-05 21:11 |
4 600 SEK | 2019-04-05 19:16 |
1 900 SEK | 2019-04-04 22:22 |
1 000 SEK | 2019-04-04 22:11 |
350 SEK | 2019-04-04 21:41 |
100 SEK | Startpris |