Olja på duk, strandbank med fåglar. Signerad och daterad 09. Duken något ospänd. (42x90)
4 000 SEK | 2019-04-07 11:57 |
3 800 SEK | 2019-03-26 21:03 |
3 800 SEK | 2019-04-07 10:09 |
2 200 SEK | 2019-04-06 14:06 |
2 000 SEK | 2019-04-06 10:12 |
1 400 SEK | 2019-04-05 19:18 |
1 000 SEK | 2019-04-05 09:41 |
500 SEK | 2019-04-04 22:24 |
150 SEK | 2019-04-04 21:42 |
100 SEK | Startpris |