66. Lennart Jirlow (f.1936)

Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (40x54)

Varunr 279191

7 April 2019 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 900 SEK2019-04-06 10:04
1 800 SEK2019-04-05 18:58
800 SEK2019-04-05 09:56
700 SEK2019-04-04 22:42
650 SEK2019-04-04 22:13
600 SEK2019-04-04 22:41
500 SEK2019-04-04 19:16
100 SEK Startpris

2019-04-07 Månadsauktion, Söndag 7 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms