Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (40x54)
1 900 SEK | 2019-04-06 10:04 |
1 800 SEK | 2019-04-05 18:58 |
800 SEK | 2019-04-05 09:56 |
700 SEK | 2019-04-04 22:42 |
650 SEK | 2019-04-04 22:13 |
600 SEK | 2019-04-04 22:41 |
500 SEK | 2019-04-04 19:16 |
100 SEK | Startpris |