Tillverkad 1861. Sexskottstrumma. Kaliber 36. Betsat trähandtag. Mässing. Stämplad. Slitage, smärre märken. (Längd 34)
13 000 SEK | 2019-04-07 11:58 |
12 500 SEK | 2019-04-07 08:47 |
12 000 SEK | 2019-04-07 08:34 |
11 000 SEK | 2019-04-07 00:42 |
10 000 SEK | 2019-04-07 00:29 |
7 800 SEK | 2019-04-01 15:46 |
7 400 SEK | 2019-04-05 08:44 |
7 000 SEK | 2019-04-05 03:04 |
1 500 SEK | 2019-04-04 20:43 |
1 300 SEK | 2019-04-04 20:11 |
100 SEK | Startpris |