Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (46x35)
14 500 SEK | 2019-04-05 17:54 |
14 000 SEK | 2019-04-06 18:18 |
12 000 SEK | 2019-04-05 19:32 |
7 800 SEK | 2019-04-05 19:02 |
6 200 SEK | 2019-04-05 18:08 |
3 600 SEK | 2019-04-05 09:32 |
2 500 SEK | 2019-04-04 22:07 |
1 400 SEK | 2019-04-04 21:32 |
1 200 SEK | 2019-04-04 21:28 |
200 SEK | 2019-04-04 19:40 |
100 SEK | 2019-04-04 18:30 |
100 SEK | Startpris |